FORUM
Baraki ty przestań się więcej ośmieszac, jak nie chlewnia z tektury to prosię wychodowane za 100zł.
Pomyśl co piszesz, najlepiej nie pisz w cale takich bredni.
Panowi po co ta dyskusja nie pasi komuś, to nie hodowac.
Mamy wolny kraj i nikt nikogo nie zmusza do hodowli ,uprawy warzyw,zboża,itp.
Każdy podejmuje osobiście decyzie,czy będzie hodował duńczyka ,holendra , czy jakiegośc chińczyka ,japońca itd ,nie wasza sprawa a głowa was boli.
Czy byka h.....j boli jak się krowa cieli.
Starter 25-50kg
460 kg (400 suchej) x 500zl qq - 230zl
200 pszenżyta x 900 - 180zl
200 mieszanki x 800 - 160zl
200 koncentrat x 2400 - 480zl
starter 1.14 liz za 1050zl netto
finisz od 90 kg
460-400kg qq 230
450kg mieszanka 360
50kg sr rzep 65
100 konc 240
finisz 0.84 liz za 895 netto
Przykładowe dwie receptury moje.
Martinus (ur ok 1790r) -> Mateusz -> Wawrzyn -> Wojciech -> Jan -> Zdzisław -> No i ja w linii prostej
Spptch@wp.pl
Widze że ładnie sobie liczycie a cene paszy dopasowujecie do cen tucznika
jak jeszcze spadną do 4 za kilo to pasze zrobicie po 0,8 za kilo
Lukas jak kukurydze liczysz po 500 za mokrą , bo tyle była w żniwa to może policz i mieszanke po 200 bo kilka lat po tyle była a śrutowanie i mieszanie liczyłeś ?????????
jeszcze napisz że 2,5 kilo na kilo przyrostu
Co drugi lapie za slowka tabu przyslij mi weta ktory zrobi tucznika od urodzenia za 20 zl a slowa nie pisne Koszt otrab w mlynie 800 zl iwasza pasza terz Niema prostszego przelicznika jak obecne 10kg zyta Z zyskiem Podpuszczacie rolnikow ,a sami jestescie jak zona cezara
stan jak sie ociepli to chetnie spotkam sie pod Twoja przyczepa Nalewke za przemyslenia
Stan trochę wyżej ceń swoją kuku , w mojej okolicy gościu sprzedaje kiszoną e bigbag po 750 i nie narzeka na kupca
sanczo widziales jak wbigbagu to wyglada?
Stan trochę wyżej ceń swoją kuku , w mojej okolicy gościu sprzedaje kiszoną e bigbag po 750 i nie narzeka na kupca
Tak wlaśnie ja wyceniam bo koszt mokrej albo kiszonej to cena suchej pomniejszona o koszty suszenia , skup się lepiej na czytaniu
mam w rękawie i nie chcę lepszej paszy i w takiej cenie
tabou gdzie ten wet za 20zl od sztuki bo umnie nie ma chetnych tylko sprzedac leki i adieu Tylko zadnych ALE
Stan a po ile mam qq liczyć jak po 500 dokupiłem. Wszystkie ceny są realne na dziś płacone oprócz qq bo ta cena z zakupów w listopadzie.
A Twoje pierdolenie na każdy temat odbija się od mojej chlewni i sperdziela w strone lasu.
Martinus (ur ok 1790r) -> Mateusz -> Wawrzyn -> Wojciech -> Jan -> Zdzisław -> No i ja w linii prostej
Spptch@wp.pl
odlicz z dwadziescia pare % wody
tabou gdzie ten wet za 20zl od sztuki bo umnie nie ma chetnych tylko sprzedac leki i adieu Tylko zadnych ALE
skąd jesteś? znam konkretnych wet.
WARCHLAKI- importowane DK,NL,DE
solidnie,na czas,na pewno
TUCZNIKI-skup,waga żywa
728 864396
odlicz z dwadziescia pare % wody
Pojęcie jak dziecko w przedszkolu
29% - 16% tj 13% czyli odliczam 16%
a teraz spójrz na recepture qq i zobacz czy nie jest mokrej dodane.
Martinus (ur ok 1790r) -> Mateusz -> Wawrzyn -> Wojciech -> Jan -> Zdzisław -> No i ja w linii prostej
Spptch@wp.pl
[/img]
Nawigacja rolnicza RTK w niskiej cenie, dostępna dla każdego.
tel 606832207
wet jutro oddzwonie Dzieki
tabou gdzie ten wet za 20zl od sztuki bo umnie nie ma chetnych tylko sprzedac leki i adieu Tylko zadnych ALE
skąd jesteś? znam konkretnych wet.
dwie dychy od sztuki to dobry kąsek do schrupania. ALE ważne jeszcze żeby tych sztuk do opieki było przynajmniej tyle żeby kilka setek za dojazd się zwróciło.
Baraki drogie te premiksy schaumann?
A dlaczego nie bilansujesz na 13% miałbyś trochę taniej bo teraz to ten drogi premiks jest de facto na 900kg.
Martinus (ur ok 1790r) -> Mateusz -> Wawrzyn -> Wojciech -> Jan -> Zdzisław -> No i ja w linii prostej
Spptch@wp.pl
i znowu jakies ale ale tyle bedzie
a od Ciebie baraki kupie pasze
i moge trzymac dalej jeszcze odbuduje
widzisz jak to dobrze jak kilku świniarzy rzeczowo ze sobą pogada. Ja bym jeszcze barakiemu soję na rzepak chętnie zamienił bo energii tam nie brakuje, chociaż na kilka dni temu soja z dowozem była przez moment po 1750 a rzepak nadal po około 1200 więc może nie ma sensu, ale to jego wybór i jego decyzja.
w moim rejonie tak niskich cen najwazniejszych surowcow nie bylo kuku
29% 620 640 PIAST
a co do weta zobaczymy Byc moze ale nie 5zl
to zależy jakie choroby sobie kupiłeś.
finszer według barakiego
Etykieta Wartość
Nazwa fin baraki
Forma fizyczna Proszek
Nadwyżka energii, os. rosnący 0
Nadwyżka energii, os. dorosły 0
Sucha masa 77,44
Popiół 4,54
Białko ogólne 13,47
Tłuszcz surowy 2,39
Włókno surowe 3,03
czyli do ceny dodaj jeszcze 10% PROCENT WARTOSCI
1012zł
80-120 koszt 141zł
To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie,
parametry
15-35
35-80
80-120
[/img]
Nawigacja rolnicza RTK w niskiej cenie, dostępna dla każdego.
tel 606832207
jesli bedzie taka potrzeba to z Twoja pomoca iGWARANCJA chetnie zmienie wszystkie lochy po calkowitej likwidacji Realne?
I jak mój proszek wypada w porównaniu do Twojego granulatu?
Nawigacja rolnicza RTK w niskiej cenie, dostępna dla każdego.
tel 606832207
[/img]
To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie,
Tak jak myślałem Baraki poziomy lizyny i witamin szok.
Wbij sobie do tej mieszanki 80kg mokrejqq i 20kg rzepaku i będzie taniej
Martinus (ur ok 1790r) -> Mateusz -> Wawrzyn -> Wojciech -> Jan -> Zdzisław -> No i ja w linii prostej
Spptch@wp.pl
jakie przyrosty na paszy 15-35.bo ja mam 1.7 kg przyrostu ale pasza kosztuje mnie 1500 zł